Szynaka Motor Lubawa - Promień Mońki 1:3

Opublikowano:

Po słabej grze na stadionie w Lubawie 9  października br.  Szynaka Motor Lubawa przed własną publicznością przegrał  z zajmującą 12 miejsce w  tabeli III ligi drużyną Promienia Mońki  1: 3. Mecz sędziowała trójka sędziów z Elbląga.

Drużyna lubawska  w ostatnich 4 spotkaniach, straciła  pierwszą bramkę na swoim boisku i tak było w dniu dzisiejszym. W 15 minucie pada pierwsza bramka po szybkim ataku drużyny z Moniek  jest  0 : 1. Po 30 minutach spotkania ze stałego fragmentu  gry pada  bramka wyrównująca dla  Motoru  ze strzału Kamila Ludwiczaka  1: 1 .
Po wyrównaniu  zawodnicy z Lubawy  dominowali na boisku i mogli zdobyć  dwie bramki  w tym kwadransie, niestety gorzej było ze skutecznością.
 
Po przerwie już w 46  minucie pada bramka dla gości jest  1: 2  i  kilkanaście minut później  kolejna  jest 1: 3 . Po wznowieniu gry po stracie trzeciej bramki, mogła paść czwarta bramka, gdyby nie  parada Mateusza Leśniewskiego  i słupek.

W drugiej połowie lepszą drużyną byli goście i mimo zmian trzech zawodników przez trenera Błaszkowskiego, lubawska drużyna jakby sparaliżowana nie potrafiła stworzyć dogodnych sytuacji  do zdobycia bramki. Zawodnicy grali bez wiary w zwycięstwo i bez żadnej koncepcji.

Niestety  kolejny mecz na swoim stadionie i zamiast trzech punktów nie zdobywamy żadnego. W mojej ocenie brak jest w drużynie dobrego, szybkiego  napastnika i to w dużej mierze jest przyczyną słabych wyników lubawskiej drużyny.
Dwie bramki  w tym meczu zdobył  Łukasz Godlewski, jedną Michał Kossyk, a dla gospodarzy Kamil Ludwiczak. (mz)

 

Komentarze

Bolek
Gdzie na meczu masz podane że pozostałe media są patronem medialnym?
(2010-10-12 15:53:22)
Lolek
no właśnie Bolek, piszą i są patronem, a elubawa pisze i nie jest. To jak to jest?
(2010-10-11 22:37:58)
Bolek
Jakim patronem medialnym? O czym Ty piszesz człowieku? A inne media? Przecież też piszą i pokazują mecz.
(2010-10-10 11:33:33)
Dawid
Panie Marianie czemu nie podaje spiker zawodów, że elubawa jest patronem medialnym? Czy to znowu jakaś polityka,czy tylko przeoczenie?
(2010-10-09 21:46:47)