Środki unijne dla "Bajkolandii" i "Smerfolandii" - Podpisanie umów o dofinansowanie w Urzędzie Marszałkowskim

Opublikowano:

14 października, Dzień Edukacji Narodowej. W naszych Przedszkolach święto wszystkich    Nauczycieli obchodziliśmy w piątek. Piękny dzień: radości, uśmiechom i wzruszeniom nie było końca! Jako Dyrektorzy naszych Przedszkoli, zawsze powtarzamy, że sukces naszych Przedszkolaków jest zasługą naszej Kadry.

„Przedszkole jak Rodzina” - i to właśnie rodzinna atmosfera sprawia, że wybieracie Państwo nasze przedszkola, za co dziękujemy.  Miniony piątek był jednak dniem wyjątkowym, nie tylko z powodu obchodów Święta Nauczycieli... Zapewne zauważyliście Państwo, że podczas oficjalnych uroczystości reprezentował nas Wicedyrektor.

My tego dnia mieliśmy do wykonania inne, niemniej ważne zadanie. W piątek, 12 października,dostąpiliśmy zaszczytu uroczystego podpisania umowy o dofinansowanie projektów „Przedszkole otwarte dla każdego” oraz „Bajeczne przedszkole”, których realizacja pozwoli na stworzenie dla Naszych Dzieci m.in. atrakcyjnej bazy sportowo-rozrywkowej wraz z wdrożeniem wielu zajęć dodatkowych, takich jak np.kick-boxing.

Podpisanie umowy i realizacja projektu oznacza, że Dzieci będą mogły korzystać z wewnętrznego,nowoczesnego, atrakcyjnego placu zabaw, bezpiecznego boiska na dachu (ze specjalną nawierzchnią), a dotychczasowy, zewnętrzny plac zabaw zostanie zmodernizowany i wyposażony w nowy, atrakcyjny sprzęt.

Tym samym, spełnia się nasze marzenie o miejscu, gdzie każde dziecko może bawić się wraz z rodzicami, czuć ciepło rodzinne, czuć radość i ciepło tego miejsca.  Zatem Dniu Edukacji Narodowej, życzymy wszystkim Państwu –  spełnienia marzeń. Nasze marzenie właśnie się spełnia! 

Dyrekcja Przedszkoli Niepublicznych  "BAJKOLANDIA" i "SMERFOLANDIA" w Lubawie, Ewelina i Grzegorz Kowalkowscy