Motor Lubawa - Granica Ketrzyn (2:0) 5:1

Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze IV ligi rozegrali 13 kolejkę spotkań. Rywalem Motoru Lubawa w dniu dzisiejszym 28 października była 12 drużyna tabeli Granica Kętrzyn.

Piłkarze Motoru po ostatnich występach na boisku byli faworytami tego spotkania i pierwsza bramka padła już w 5 minucie po ładnej akcji całej drużyny bramkę zdobył Denis Demishev. Gospodarze dobrze grali w środku pola i konstruowali ataki na bramkę gości. W 23 minucie pada bramka po strzale Arkadiusza Konicza. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0 przy ładnej grze gospodarzy. W dniu dzisiejszym na boisko po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił Przemek Józefowicz.

W drugiej połowie piłkarze Motoru poszli za ciosem i zdobywali kolejne bramki. Na 3:0 podwyższył Tomkiewicz po bramce z rzutu karnego. Piłkarze gości stworzyli jedna sytuację i tylko słupek uratował gospodarzy od utraty bramki. W drugiej połowie padają kolejne bramki dla Motoru. Na 4:0 podwyższa ponownie Denis Demishev oraz Arkadiusz Konicz i jest 5:0.

Trener Motoru dał odpocząć zawodnikom i na boisko weszli: Mergalski, Szczepański, Wietecha i bramkarz Kasprzycki.

Goście jednak nie poddaja się i zdobywają bramkę na 5:1 w 78 minucie bramkę honorową zdobywa Marek Traut. W 90 minucie meczu, zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę i goście kończą spotkanie w dziesiątkę. Całe spotkanie kończy się wysokim zwycięstwem gospodarzy 5:1. Brawa należą sie trenerowi Krzysztofowi Malinowskiemu i zawodnikom za ostatnie trzy spotkania w IV lidze.

Motor Lubawa: Suszczewicz, Lewalski, Józefowicz, Gerka, R. Śnieżawski, Wodzicki, Konicz, Demishev, Ewertowski, Piceluk, Tomkiewicz.

Granica Kętrzyn: Paplinski, Roksela, Swacha-Sock Kacper, Swacha-Sock Marcin, Baran, Czerniakowski, Rałowiec Kacper, Rałowiec Mikołaj, Gan, Traut, Bobrowski,

Sędzią głównym spotkania był Mateusz Korneluk, asystenci: Maciej Godlejewski i Mateusz Rodziewicz. Obserwatorem z ramienia WMPZPN był Szczepan Bronakowski.