Dobra gra młodych piłkarzy Motoru Lubawa w lidze

Opublikowano:

W minionym tygodniu młodzi piłkarze Motoru Lubawa odnieśli zwycięstwa. Pierwsi na boisko wyszli trampkarze i pokonali Huragan Morąg 2:1. Cenne 3 punkty nad sąsiadem w ligowej tabeli mogą okazać się bardzo potrzebne w końcowym rozrachunku. Brawa dla naszej drużyny za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu. Bramki strzelili: Grzegorz Ewertowski na początku spotkania i Łukasz Liedtke w końcowych fragmentach gry.

Zwycięstwem 3:2 zakończyło się spotkanie juniorów młodszych MLKS Motor Lubawa z zespołem DKS Dobre Miasto. Dla naszego zespołu to pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie gdyż to tej pory dwukrotnie remisowali. Bramki w tym spotkaniu strzelili: Maksymilian Zakrzewski - dwie oraz Krystian Kozłowski. Dzięki dzisiejszej 3 punktowej zdobyczy nasz zespół w ligowej tabeli zajmuje 11 miejsce i zbliżył się na nieznaczną odległość do drużyn ze środka tabeli. 

Na koniec udanego piłkarskiego weekendu drużyn młodzieżowych MLKS Motor Lubawa na boisko Stadionu Łazienkowskiego wyszli juniorzy starsi którzy również nie zawiedli pokonując zespół Warmii Olsztyn 2:1. W spotkaniu z wyżej notowanym rywalem bramki zdobyli: Mariusz Nadolski i Szymon Modrzewski. Po tym zwycięstwie nasz zespół awansował na 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. 

We wtorkowe popołudnie 26 września podopieczni Łukasza Lewalskiego podejmowali drużynę Stomilu Olsztyn i wygrali aż 8:0. W tym sezonie drużyna młodzików MLKS Motor Lubawa spisuje się bardzo dobrze i z dorobkiem 9 punktów zajmuje 3 miejsce w I lidze wojewódzkiej D1 Młodzik grupa 4. Bohaterem tego spotkania był strzelec 5 bramek Szymon Licznerski, dwie bramki zdobył Bartosz Rafałowicz, a po 1 Kacper Rudziński i Mateusz Jackowski. Serdecznie gratulacje dla całej ekip.

FB Motor Lubawa opr. mz  
foto mz