Już w niedzielę wystartuje IV MTB Maraton „Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich”

Opublikowano:

Jeszcze tylko dziś można zarejestrować się poprzez Formularz Zgłoszeniowy na IV MTB Maraton „Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich”. Wyścig wystartuje 12.07.2015 r. o godz. 12:00 z boiska Zespołu Szkół w Grabowie-Wałdykach. W budynku szkoły będzie się mieścić biuro zawodów czynne od godz. 9:00 do 11:30.

Przygotowaliśmy trzy dystanse: Mega ok. 55 km, FIT ok. 35 km i Hobby ok. 10 km. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci - mieszkańców gminy Lubawa do udziału w wyścigu na dystansie Hobby. Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosujemy wiele cennych nagród, m.in. bon rabatowy o wartości 1.000 zł na dowolny mebel z oferty Libro, dwa zaproszenia do Cafe Plotka Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, osprzęt i akcesoria rowerowe ufundowane przez Salon Rowerowy Bici D'oro oraz przez FIRMĘ WIELOBRANŻOWĄ AGA z Nowego Miasta Lubawskiego i wiele innych cennych upominków.

Na dystansie Mega i Fit na podjeździe pod Zielony Zakątek usytuowana zostanie premia górska. Zawodnik i zawodniczka, którzy jako pierwsi przekroczą linię premii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Auto Land i Zielony Zakątek.

Opłaty startowe:
Dystans MEGA i FIT 50 zł – normalny koszt uczestnictwa w zawodach.
40 zł - ulgowy koszt uczestnictwa w zawodach pod warunkiem zarejestrowania się poprzez Formularz Zgłoszeniowy w terminie do 10.07.2015 r.
Dystans HOBBY - 20 zł.
Dzieci do 16 lat za darmo!!!

Wpłata w dniu zawodów do godz. 11:30 w formie gotówki w biurze zawodów.

Warunkiem uczestnictwa jest sprawny rower oraz kask, osobiście podpisane oświadczenie o swoim stanie zdrowia, a w przypadku osób niepełnoletnich pisemna zgoda rodzica lub opiekuna. 

>>>Regulamin wyścigu 

>>>Mapa wyścigu 

>>>Rejestracja 

Materiał: Rowerowa Lubawa