Pierwsza wygrana Pawła Deski w lubawskiej lidze tenisa stołowego

W dniu 12 lutego, po dwutygodniowej przerwie rozegrano 16 turniej lubawskiej ligi tenisa stołowego. W zawodach uczestniczyło 36 tenisistów.

Zwycięstwo odniósł dobrze dysponowany w tym dniu zawodnik powiatu ostródzkiego Paweł Deska. W półfinale pokonał Tomasza Goldera, a w finale wygrał z Iławianinem Romanem Góralskim.

Pojedynek o drugie miejsce pomiędzy R.Góralskim, a T.Golderem wygrał lider klasyfikacji generalnej.

Wartościowe piąte miejsce zajął czyniący ciągłe postępy (pokonał m.in W.Łątkowskiego) Kornel Penkala. Do pierwszej dziesiątki powrócił Patryk Jankowski - 7 miejsce. Do rozegrania pozostało tylko 5 turniejów.

Następny turniej 19.02.2015 o godzinie 17 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lubawie. (mw)