Zwycięstwo Tomasza Goldra i dobra postawa Pawła Deski

W czwartek 11.12.2014 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lubawie rozegrano jedenasty turniej lubawskiej ligi tenisa stołowego. Uczestniczyło 43 miłośników tej dyscypliny sportu z powiatu iławskiego i ostródzkiego.

Dominację potwierdził lider klasyfikacji generalnej, wygrywając drugi turniej pod rząd, a trzeci w obecnej edycji ligi. W finale pokonał Andrzeja Guzowskiego 3:0.
Andrzejowi Guzowskiemu udało się powstrzymać dobrze dysponowanego Pawła Deskę. Pokonał go dwukrotnie 3:2  w fazie pucharowej i 3:0 w pojedynku o drugie miejsce. Trzecie miejsce jest najlepszym osiągnięciem jakie uzyskał Paweł Deska w startach w lubawskiej lidze.
Skuteczną grę pokazał Marian Jaroszewski- wygrał m.in z W.Łątkowskim. Zajął czwarte miejsce, a w wywalczeniu wyższej lokaty przeszkodził mu uraz kolana, którego doznał pod koniec piątego seta w pojedynku z Pawłem Deską.

Bardzo ciekawie wyglądała konfrontacja najstarszego Henryka Dreszlera z młodym Patrykiem Jankowskim. W pierwszym pojedynku po dramatycznym meczu zwyciężył weteran 3:2, następnie w pojedynku o siódme miejsce zrewanżował się młody tenisista.