Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026 w Zespole Szkół w Lubawie

Opublikowano:

Tradycyjnie 1 września 2025 r. odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego.
W tym roku naukę w Zespole Szkół w Lubawie rozpoczęło 791 uczniów.

Dyrektor szkoły, Marek Borkowski, serdecznie powitał uczniów, nauczycieli i rodziców. Składając życzenia wielu sukcesów w nauce, podkreślił, że szkoła jest miejscem, w którym młodzież poznaje samą siebie i poprzez naukę rozwija swoje talenty i zainteresowania, mające wpływ na dalszą przyszłość.

Podczas inauguracji dyrektor przedstawił również młodzieży nowego proboszcza parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w Lubawie – ks. Mariusza Zawackiego, który będzie sprawował nadzór katechetyczny nad szkołą.  (mz)

foto mz i Jakub Makszyński