„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym” - mówi Stanisław Kieruzel podczas pożegnania na 50. sesji Rady Miasta Lubawa

Opublikowano:

W dniu dzisiejszym odbyła się 50. Sesja Rady Miasta Lubawa w sali konferencyjnej Lubawskiego Centrum Aktywności Społecznej.
Obecni podczas sesji pożegnali zastępcę burmistrza Stanisława Kieruzela, który kończy swoja pracę w końcu stycznia br. W imieniu władz samorządowych naszego miasta Panu Stanisławowi podziękował burmistrz Maciej Radtke. Na zakończenie głos zabrał odchodzący na emeryturę  Stanisław Kieruzel, który przypomniał nam swoją przygodę samorządową z Lubawą.

Przygoda zaczęła się od roku 2003, wówczas został zastępcą ówczesnego burmistrza. Funkcję pełnił przez trzy lata i jak powiedział były to trudne lata.
Po trzech latach wrócił do Iławy i tam został przez zastępcą burmistrza Iławy. Ponowna  współpraca z Lubawą nastąpiła w roku 2010 i trwała nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

- Dzisiaj kończąc swoją pracę zawodową, mam ogromne poczucie satysfakcji, że dane mi było pracować w Lubawie i dla Lubawy, że mogłem współpracować z radą miasta i burmistrzem, że uczestniczyłem razem z Wami w najważniejszych wydarzeniach tego miasta, że mogłem realizować swoją pasję zawodową.
- Panie burmistrzu, razem przepracowaliśmy 16 lat. Z zadowoleniem mogę powiedzieć, że nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Dziękuję wszystkim pracownikom urzędu, kierownikom jednostek, a przede wszystkim referatu inwestycyjnego.

- Kilka dni temu podczas jednego z pożegnań, przywołałem słowa piosenki zespołu  Perfect - „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”.

- Panie Przewodniczący, Panie Burmistrzu, Wysoka Rado, Koleżanki i koledzy!  Zdecydowałem, że ten czas właśnie nadszedł. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów i radości oraz satysfakcji z pracy. Za waszym pośrednictwem przekazuję również życzenia mieszkańcom Lubawy, która już dawno zasłużyła na miano "Serca powiatu". Dziękuję Państwu za uwagę. - Zakończył wzruszony emeryt Stanisław Kieruzel.

Z okazji zakończenia pracy zawodowej, życzymy w imieniu czytelników portalu dobrego zdrowia, dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia na emeryturze. Dziękujemy za poświęcenie i oddanie oraz trud włożony w pracę na rzecz naszego miasta. 

(mz) 
foto archiwum elubawa