Super bohaterzy w przedszkolu – czyli obchody Dnia Babci i Dziadka w P.N. „Smerfolandia” w Lubawie

Opublikowano:

Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni. Właśnie dlatego wnuczęta uczęszczający do Przedszkola Niepublicznego „Smerfolandia” w Lubawie, pragnące podziękować swoim kochanym seniorom za wszystko, co dla nich każdego dnia robią, zaprosili swoje ukochane Babcie i  ukochanych Dziadków na uroczyste obchody ich święta.

Dzieci z poszczególnych grup wiekowych prezentowały przed swoimi gośćmi przygotowane występy artystyczne. Nasi milusińscy pięknie ubrani w skupieniu recytowali wiersze, głośno śpiewali piosenki oraz wesoło tańczyli aby w ten sposób pokazać swym dziadkom ile dla nich znaczą i jak bardzo ich kochają.

Dla wielu przedszkolaków Babcia i Dziadek to najbliższe i najważniejsze osoby w ich  życiu zaraz po Rodzicach, a zorganizowane  takiej uroczystości było okazją do miło spędzonych chwil w swoim towarzystwie.  Zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Wnuki z przyjemnością towarzyszyły swoim gościom przy stole, tuląc się do nich i dziękując im za przybycie.

Miłym akcentem dla tych wyjątkowych gości, którzy tak licznie przybyli do przedszkola niepublicznego były wręczane przez wnuczki i wnuków upominki i laurki, które dla nich właśnie z największą starannością i kochającym sercem wykonały.  
Ta wyjątkowa uroczystość wywołała zachwyt i łzy wzruszenia na twarzach zaproszonych gości i z pewnością chwile te zostaną na długo w ich sercach.

Materiał: P.N. „Smerfolandia” w Lubawie