Concordia Elbląg - Motor Lubawa (0:0) 0:0

Opublikowano:

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym II kolejkę rozgrywek IV ligi z byłą drużyną III ligi Concordią Elbląg. Jedna i druga drużyna w pierwszej kolejce pokonała swoich rywali. Motor Lubawa Tęczę Biskupiec 3:2, a Concordia na wyjeździe Unię Susz 2:1 po bramkach Kamila Kuczkowskiego. 

Po spadku do IV ligi w drużynie Concordii nastąpiło sporo zmian. Faworytem tego meczu zdecydowanie była drużyna gospodarzy, ale tym razem piłkarze z Lubawy na trudnym terenie zdobyli jeden punkt i pokazali się z dobrej strony. 

W spotkaniu nie padła żadna bramka. Mecz był wyrównany, choć w drugiej połowie meczu w końcówce gospodarze mogli zdobyć bramkę. Całe spotkanie zakończyło się podziałem punktów 0:0. W tym spotkaniu w barwach Motoru zadebiutował Michał Piceluk z drużyny Delfina Rybno. 

Kolejne spotkanie Motor rozegra na Stadionie Łazienkowskim 19 sierpnia o godz. 16.00 rywalem będzie Zatoka Braniewo. 

Motor Lubawa: Szuszczewicz – Burchart, R. Śnieżawski, Wodzicki, Margalski (Piceluk), Ewertowski, Lewalski (T. Śnieżawski), Malinowski, Konicz (M. Śnieżawski), Olejniczak (Gerka), Sobótka. 

Concordia Elbląg: Kostrzewski – Laskowski, Kuss, Edil, P. Pelc (Załucki), Pietroń, Szymanowski, Tomczuk, Łazaj (Lewandowski), Kuczkowski (Watanabe), Bejuk.

(elubawa)