Przedszkole Niepubliczne "Smerfolandia" i "Bajkolandia" współpracuje z profesjonalną drużyną Futsalu grającą w I lidze

Opublikowano:

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, co oznacza wielkie otwarcie nowej sali sportowej dla dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie. Wzajemne partnerstwo przedszkoli niepublicznych i firmy Constract ,  stworzyło możliwość prowadzenia nieodpłatnych zajęć piłki nożnej dla dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie. 

W sali  sportowej gościł  Pan  Dawid Mederski oraz Pan Robert Kaczyński trener  grup młodzieżowych drugiej klasy Constract Lubawa,  mgr wychowania fizycznego, który już  od września 2017 roku, będzie na terenie obiektu  sportowego  szukał nowych talentów do drużyny piłkarskiej jednego z najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. 

Zajęcia te będą odbywały się  w czasie pobytu dzieci w przedszkolu niepublicznym.Tworząc nasze przedszkola, mieliśmy marzenie , aby stworzyć obiekt na terenie miasta Lubawa, w którym rodziny będą mogły przebywać na terenie sali sportowej  od poniedziałku do soboty włącznie,  nie ponosząc żadnych opłat.  Zadbamy o to aby dzieci, rodzice oraz dziadkowie, mogli aktywnie spędzać czas, np. grając w piłkę nożną, tenis stołowy itp. 

Kolejną atrakcją będzie sala na piętrze budynku przedszkola, w której to  dzieci będą miały magiczne miejsce z projektorem do oglądania  bajek  i filmów animowanych. Codzienna praca i obowiązki sprawiają , że niekoniecznie znajdujemy czas dla swoich bliskich. Pragniemy , aby nasi milusińscy  w wolnym czasie miały tę możliwość spędzania czasu oraz zabawy  z rodzicami na terenie  obiektu sportowego. 

Przypominając, dwa lata temu stworzyliśmy lodowisko w Lubawie, gdzie mieszkańcy Lubawy mogli aktywnie spędzać czas ,a my cieszymy się, że ten pomysł zainspirował innych do tego, aby w Lubawie powstało duże piękne lodowisko .To nie koniec atrakcji w Naszym budynku. Obiecujemy, że dzieci z naszych przedszkoli czeka wiele niespodzianek. Od września będą zapisy dla dziewczynek do sekcji baletu, które będą prowadzone nieodpłatnie na terenie obiektu. Zarówno dzieci jak rodzice będą mogli zapisać się na treningi kick boxingu pod okiem profesjonalnego trenera  założyciela kick boxingu w Lubawie. Nasz  obiekt został stworzony dla przedszkolaków tak, aby najmłodsi  mogli przebywać w grupach rówieśniczych. 

Tylko takie warunki wpływają na prawidłowy rozwój dziecka. Poczucie bezpieczeństwa wynika również z kształcenia pod okiem stałej kadry pedagogicznej w naszych przedszkolach. Dzieci przebywają przez wszystkie lata od 2.5 do 6 lat z tym samym nauczycielem. Ci sami nauczyciele prowadzą najmłodszych przez kolejne lata edukacji, to sprawia że doskonale wiemy wszystko o Państwa dziecku. Dzieci z Naszych Przedszkoli trafiając do Szkoły Podstawowej  są znakomicie przygotowane o czym świadczą osiągane wyniki w dalszym etapie edukacji.

Ewelina i Grzegorz    Kowalkowscy