Obóz Constract Camp

Opublikowano:

Za młodymi piłkarzami KS Constract bardzo pracowity tydzień. Pierwszy raz w historii odbył się „Obóz Constract Camp”. Pierwsze komentarze, zdjęcia i zadowolone miny młodych talentów Ks Constract, mówią jasno: To był doskonały pomysł gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia. 

A tak cały obóz relacjonuje jeden z rodziców podopiecznych Szkółki -  pan Łukasz Sadowski. Zakończyliśmy I obóz Constract Camp. Obóz rozpoczęliśmy od meczu sparingowego grup orlik i młodzik z drużyną Victoria Sulejów. Mecz rozegraliśmy w Ostródzie, po którym wyruszyliśmy do Susza.

W ciągu kolejnych dni rozegraliśmy mecze sparingowe z drużynami ŁKS Piast Łasin, Unia Susz oraz na zakończenie obozu z drużyną Olimpia Elbląg. Odbyliśmy 5 treningów na naturalnej trawie oraz 4 na sztucznej,do tego dochodzą zajęcia z rolowania służące szybszej regeneracji, która pozwalały na utrzymanie formy oraz sprawności chłopców przez cały obóz. Dodatkowo przeprowadziliśmy zajęcia stabilizacyjne oraz rozciąganie.

Na obozie pracowaliśmy według wcześniej opracowanych założeń, które między innymi sprowadzały się do zabawa- integracji drużyny. Chłopcy poza piłką, rozegrali turnieje w Fifa 2017, badmintona, siatko-nogę, tenis stołowy, czy turbo kozaka. Serdeczne podziękowania dla firmy Artwood z Ostródy, dzięki, której udało nam przygotować obóz Constract Camp.

Przy okazji podziękowań, które z pewnością należą się wszystkim uczestnikom trenerom, drużynom, z którymi rozegraliśmy sparingi. W imieniu wszystkich młodych piłkarzy pragniemy bardzo gorąco podziękować ich rodzicom, bez których wsparcia organizacja obozu byłaby niemożliwa. Dziękujemy! (dk)