Już wkrótce pierwsza edycja lubawskich warsztatów muzycznych „Soundela 2017”

Opublikowano:

W dniach 26-27 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie odbędzie się pierwsza edycja lubawskich warsztatów muzycznych „Soundela 2017”. Zajęcia prowadzone będą w 6 grupach warsztatowych, które poprowadzi znakomita Kadra Profesorska:

- Jacek Królik – gitara, Zawiadowca Artystyczny Warsztatów

- Grażyna Łobaszewska – wokal

- Ola Królik – wokal

- Piotr Żaczek – gitara basowa

- Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe

- Robert Luty – perkusja.

Warsztaty mają charakter ogólnopolski i są skierowane do osób w wieku od 7 do 107 lat, niezależnie od stopnia zaawansowania. Podczas zajęć dydaktycznych omówione zostaną zagadnienia teoretyczne, doskonalenie techniki oraz tematy ogólne takie jak rola instrumentalisty/wokalisty w zespole,; metody pracy z ciałem pomocne w doskonaleniu gry, techniki relaksacyjne – „sposoby na tremę”, higiena głosu.

Zapowiadają się zatem niesamowite dwa dni warsztatowe.

Dodatkowo 26 lipca odbędzie się specjalny jam session w lubawskim Planet Club, na które organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów muzyki. Będzie można zobaczyć "w akcji" wykładowców oraz warsztatowiczów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Lubawskiej Grupy muzyków http://lubawskagrupamuzykow.pl oraz profilu facebook: https://www.facebook.com/LubawskaGrupaMuzykow/

Organizatorzy: Lubawska Grupa Muzyków, Urząd Miasta Lubawa oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie.

Sponsorzy: Urząd Miasta Lubawa, Wichrowe Wzgórze & Planet Club, Bank Spółdzielczy w Lubawie, AMAK Michał Kasprzycki, SAW Studio Creative, Salony Muzyczne Riff, DrumStore.

Patroni medialni: Polskie Radio Olsztyn, Magazyn Gitarzysta, Gazeta Olsztyńska, Radio UWM FM, Głos Lubawski, e-Lubawa, TV Eltronik, Fotografy.

Serdecznie zapraszamy!   Lubawska Grupa Muzyków

Z informacji  jakie uzyskaliśmy wiemy ,że na warsztaty zapisała się rekordowa ilość uczestników z całego kraju ok. 100. Prowadzący zajęcia są wybitnymi specjalistami w branży muzycznej i nie kryją zadowolenia, że organizatorom udało się dotrzeć  do tak dużej ilości uczestników. (mz)  

foto: LGM