AZS UG Futsal Gdańsk - Constract Lubawa 3:4

Piłkarze Constractu Lubawa rozegrali rewanżowe spotkanie w Gdańsku z AZS UG Gdańsk. Tuż przed rozpoczęciem drugiego spotkania o awans do ekstraklasy, piłkarze uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego nagle Tomasza Sassa - najwierniejszego kibica klubu KS Constract, tatę Daniela - piłkarza klubu.

Gospodarze zdobyli pierwsza bramkę już w 1 minucie po bramce reprezentanta Polski -Wojciecha Pawickiego. Wyrównanie pada w 6 minucie po bramce  Piotra Karbowskiego a minutę później Constract obejmuje prowadzenie na 1:2. W 11 minucie Maciej Osłowski wyrównuje na 2:2. Do przerwy gospodarze zdobywają jeszcze jedną bramkę  ,której strzelcem   jest Paweł Poźniak i pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:2.

Po przerwie w 24 minucie goście z Lubawy wyrównują na 3:3. Na listę strzelców wpisuje sie ponownie Piotr Karbowski.W 30 minucie Constract zdobywa czwartą bramkę po strzale  Krzysztofa Wasiaka i zwycięża 3:4 całe spotkanie.

W  tym spotkaniu  w bramce Constractu grali na zmianę Vlad Bondarenko i Kacper Zelma i obaj spisywali się bardzo dobrze. Kiedy bronił Kacper do gry wchodził Denis Diemishev. Kacper w  drugiej połowie  w sytuacji sam na sam, pokonał  reprezentanta  kraju Wojciecha Pawickiego. Bramki dla Constractu Lubawa zdobyli: Piotr Karbowski x 2, Sebastian Grubalski i Wasiak.

Dzisiejsze spotkanie piłkarze z Lubawy zagrali  bardzo dobrze,bez respektu, odważnie i mogli wygrać wyżej. Mieli znacznie  więcej sytuacji niż  drużyna z Gdańska szczególnie w drugiej połowie.

Constract Lubawa: Piotr Karbowski (4), Dawid Kawka (5), Vladyslav Bondarenko (6), Mateusz Zaborski (7), Sebastian Grubalski (8), Patryk Szczepaniak (9), Krzysztof Wasiak (10), Denys Diemishev (11), Paweł Ossowski (15), Mateusz Sadowski (77), Miłosz Jarzembowski (94), Kacper Zelma (99)

AZS UG Gdańsk: Mateusz Osiński (5), Mateusz Cyman (6), Tomasz Musik (7), Wojciech Pawicki (11), Tomasz Poźniak (12), Michał Horbacz (13), Patryk Laskowski (14), Jacek Burglin (21), Tomasz Kriezel (23), Kacper Sasiak (31), Kajetan Pytka (32), Maciej Osłowski (88), Maciej Urtnowski (91), Mikołaj Kreft (94)