Przedszkola Niepubliczne „Smerfolandia” i „Bajkolandia”: Kadra z pasją!

Opublikowano:

Nikomu z nas nie jest obojętne, kto opiekuje się naszymi dziećmi. W końcu mają to być osoby, które na kilka godzin dziennie zastępują rodziców, a to ogromne wyzwanie. Dlatego tak ważne jest, aby byli to wyjątkowi ludzie, zapewniający dzieciom nie tylko wykształcenie na najwyższym poziomie, ale także poczucie bezpieczeństwa i codzienną radość przebywania w przedszkolu. 

Kadrę Przedszkoli Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” w Lubawie tworzy zespół ludzi z pasją: wykształconych i kreatywnych pedagogów oraz pomocy nauczyciela, dbających przede wszystkim o rodzinną i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Nauczyciele – absolwenci renomowanych uczelni pedagogicznych, posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, stosują nowatorskie metody dydaktyczne w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i zdolności dzieci, a także sprawdzania ich postępów. „Najważniejsze jest jednak to, że najzwyczajniej w świecie kochamy pracę z dziećmi i wykonujemy ją z pasją, a to klucz do sukcesu. Jesteśmy dumni z każdego Przedszkolaka opuszczającego nasze mury i jesteśmy pewni, że poradzi sobie w szkolnych realiach.”- podkreślają nauczyciele. Kadra „Smerfolandii” i „Bajkolandii” już od 5 lat tworzy bajeczne miejsce, gdzie dzieci już od najmłodszych lat mają możliwość uczenia się poprzez zabawę, która jest podstawową formą aktywności rozwijającej skrzydła wyobraźni. Tu każde dziecko odkryje wachlarz emocji i uczuć.

PRZEDSZKOLE BEZ BARIER

Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia” i „Bajkolandia” w Lubawie dysponuje specjalistyczną kadrą, w pełni przygotowaną do pracy z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego i opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka. Pełny koszt pobytu dziecka stanowi jedynie odpłatność za wyżywienie.

Co istotne… Przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu, towarzyszy mu ten sam nauczyciel  Jest to dla najmłodszych gwarancja spokoju i komfortu płynnego przejścia z jednego roku szkolnego w drugi.

Jednocześnie przypominamy o trwających zapisach na rok szkolny 2017/2018

ATRAKCYJNA OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH: Przedszkole za 0zł

Bezpłatny pobyt dziecka w godzinach od 5.30 do 12.00 lub 13.30 do 22.30, soboty do dyspozycji rodzica :D Wyżywienie (śniadanie lub podwieczorek) to jedyne 1,50zł za każdy dzień.

Serdecznie zapraszamy!!!

Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” Ewelina Kowalkowska

Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia” Grzegorz Kowalkowski

Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 26, biuro czynne od godz. 8:00 do 15:00

Kontakt: tel. 698-613-940

 Materiał: „Smerfolandia” i „Bajkolandia”