Kaczkan Huragan Morąg - Motor Lubawa (1:0) 2:0

W środę (17 maja) o godz. 17.00, w ramach 29. kolejki III ligi grupy I, piłkarze Motoru Lubawa rozegrali na wyjeździe swoją kolejkę z Kaczkanem Huragan Morąg. Gospodarze zajmują aktualnie 11 miejsce w tabeli i ten mecz był dla nich bardzo ważny po ostatnich niepowodzeniach.

Niespodzianki nie było i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Pierwsza bramka padła w 41 minucie, strzelcem był Hubert Konczewski. W drugiej połowie, w 61 minucie ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. W drugiej połowie trenerzy dokonali zmian w zespołach, jednak wynik się nie zmienił.

Sędzią głównym spotkania w Morągu był Przemysław Malinowski. Kolejne spotkanie piłkarze z Lubawy rozegrają na Stadionie Łazienkowski w dniu 20 maja o godz. 17.00 z MKS Ełk.

Motor: Suszczewicz – Burchart, Kolcz, Wodzicki, Vasiutyn, Ewertowski, Śnieżawski , Wypniewski (60 Gożdziejewski ), Olejniczak (46 Marchlewski ), Zasuwa (80 Szczepański), Konicz (70 Tomkiewicz )

Morąg: Bartosz Dzikowski, Mateusz Bogdanowicz, Jakub Lipka, Tomasz Szawara, Paweł Podhorodecki, Radosław Lenart (Stefanowicz), Sebastian Zajączkowski (Koprucki), Paweł Galik, Daniel Mlonek, Hubert Konczewski (Fabisiak), Piotr Karłowicz (Czorniej)