Mazovia MTB Marathon - Ciechanów

Za nami kolejny etap cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W minioną niedzielę kolarze amatorzy spotkali się na starcie w Ciechanowie. Aura sprawiła, że płaska, szybka trasa do łatwych nie należała. Błotnista odcinki dały się mocno we znaki zawodnikom i były nie lada wyzwaniem dla sprzętu. Na mecie wszyscy byli pokryci grubą warstwą mazowieckiego błota, a większość czasu spędzili w kolejce do myjek.

Wśród prawie 800 zawodników, którzy stanęli na starcie w Ciechanowie, byli też zawodnicy z naszego terenu. Na dystansie giga startował jak zwykle Michał Wyżlic (KOMOBIKE SCOTT). Tym razem zaliczył nieco słabszy start i zajął „najgorsze” 4 miejsce w swojej kategorii. Jako jedyny dystans mega zaliczył Witek Szczawiński (Terra Lubavia). W kategorii M0 zajął 6. Miejsce. Na „ficie” najlepiej pojechał Marcin Jasiński (Salon Rowerowy KolarzJaś), który również zajął 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Po raz pierwszy na Mazovii wystartował Marcin Marchlewski (Salon Rowerowy KolarzJaś) i swój debiut może zaliczyć do udanych. Gratulujemy! (elubawa)