ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa (1:0) 2:0

Piłkarze III ligi rozgrywają 23 kolejkę. 14 kwietnia w Łomży zmierzyły się gospodarz ŁKS 1926 Łomża i  MLKS Motor Lubawa. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik remisowy 1:1. Piłkarze z Lubawy pojechali do Łomży, która zajmuje 15 miejsce w tabeli i w czterech ostatnich meczach poniosła trzy porażki i jeden remis.

Już na początku spotkania w 6 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył litewski piłkarz, 28-letni Darius Cibulskas. Z upływem czasu gra się wyrównała, Motor nie ograniczał się do roli statysty, ale potrafił kilka razy zagrać z kontry. W tej części spotkania obie drużyny toczyły walkę na boisku, ale więcej bramek nie padło.

W drugiej połowie piłkarze Motoru Lubawa, nie mając nic do stracenia grali dobrą piłkę, częściej gościli pod bramką gospodarzy. Obrońcy mieli sporo kłopotów z Reinaldo Melao - piłkarzem pochodzenia brazylijskiego, który na stadionie Łazienkowskim w Lubawie w rundzie jesiennej zdobył bramkę. W końcówce spotkania w 80 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Paweł Drażba. Spotkanie ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. (elubawa)