Motor Lubawa - Legia II Warszawa (0:0) 0:4

Opublikowano:

Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 8 kwietnia o godz. 16.00 piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 22 kolejkę III ligi, gr.I. Rywalem gospodarzy tym razem była trzecia drużyna III ligi Legia II Warszawa. Początek spotkania zapowiadał, że piłkarze Motoru tak łatwo skóry nie sprzedadzą. Gra toczyła się w środku pola i była wyrównana. 

Piłkarze ze stolicy stwarzali jednak groźne akcje, ale bramkarz Motoru doskonale sobie radził. W 25 minucie po dośrodkowaniu bramkarz Motoru Lubawa Damian Szuszczewicz doznał kontuzji w starciu z napastnikiem gości. Dopiero po interwencji lekarskiej i kilku minutach przerwy mógł ponownie bronić bramki. Przy przewadze gości Motor Lubawa w pierwszej połowie pokazał się z bardzo dobrej strony, nie pozwolił gościom zdobyć bramki (podobnie było w meczu z Concordią Elbląg na własnym boisku).

W drugiej połowie goście znacznie przyspieszyli i zaczęli częściej gościć pod bramką Motoru. Pierwsza bramka padła w 56' po strzale Sandro Kulenovica. Kilka minut później sędzia dyktuje rzut karny za faul i Tomasz Nawotka zdobywa drugiego gola dla Legii II Warszawa. 

Trener Motoru Krzysztof Malinowski dokonuje zmian, wchodzi Linkner, Goździejewski, Wietecha, ale goście grają coraz lepiej i skutecznie. W 73 minucie Sandro Kulenovic zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu podwyższając na 0:3. 

Na 10 minut przed końcem spotkania pada czwarta bramka dla gości, którą zdobył Eryk Więdłocha. Po 90 minutach gry Motor Lubawa - Legia II Warszawa 0:4.

Sędzią głównym spotkania był Michał Dzwonkowski, asystenci: Paweł Pryczek i Marcin Mielczarek.

Motor – Szuszczewicz – Malinowski (Goździejewski), Wodzicki, Marchlewski, Burchart, Ewertowski (Linkner), Śnieżawski, Wypniewski, Olejniczak (Zasuwa), Tomkiewicz (Wietecha), Konicz.  

Legia II Warszawa: Legia II: Kąkolewski - Skowron, Żyro (81' Ostrowski), Makowski, Rakowski - Leleno, Urbański, Czarnowski, Nawotka (74' Sulejmani) - Matić (68' Więdłocha) - Kulenović (74' Szczepański).  

(mz)