KS Constract zaprasza na mecz I ligi

Opublikowano:

Niedawno minęło 5 lat istnienia klubu KS Constract. Cały ten czas naznaczony niezliczoną ilością codziennych wyzwań. Każdego dnia sportowe cele weryfikowane, są przez codzienność. Czyli godzenie pracy, rodziny, przyjaciół, swoich zainteresowań z celami sportowymi. Były chwile zwątpienia, słabości i pytania. Czy damy radę? Czy potrafimy być jeszcze lepsi? Czy potrafimy wejść jeszcze jeden szczebel wyżej? Na tym sportowym poligonie zawsze z tyłu głowy była jeszcze jedna myśl, żeby każdego dnia każdy stawał się jeszcze lepszą wersją siebie. 

Ta nieco patetyczna mowa na początek to nic innego jak wstęp do najważniejszego okresu w historii naszego klubu. Tak blisko, a równie daleko. Marzenia mogą się spełnić, ale po raz kolejny wszyscy razem i każdy z osobna musimy sobie coś udowodnić, bo tylko takie myślenie daje szanse wejścia na kolejny szczyt. Wszyscy razem chcemy się na nim spotkać i wykrzyczeć, że było warto! 

Sytuacja oczywiście nie jest łatwa, można powiedzieć, że jest wyjątkowa. Na najważniejszy mecz w historii wyjdziemy w hali zaprzyjaźnionego Delfina Rybno. Liczymy jednak, że ta wyjątkowa sytuacja przyniesie wyjątkowe wspomnienia i od sobotniego popołudnia w naszych głowach będzie istnieć tylko jedna myśl: „Baraże będą nasze”.

Za nim jednak tak się stanie trzeba ten mecz wygrać pokazać charakter i wole walki, bo wydaje się, że to będzie klucz do zajęcia historycznego 2 miejsca w I lidze futsalu, a co za tym idzie zapewnienie sobie możliwości walki o Futsal Ekstraklasę. 

Kibicu! Pomóż nam zrealizować ten cel przybywając do Hali GOSiR w Rybnie ul. Sportowa 24a.   (dk)

KS CONSTRACT : KS FUTSAL OBORNIKI

Sobota

Rybno

14:00

Ul. Sportowa 24a