Lechia Tomaszów Mazowiecki - Motor Lubawa (1:0) 1:1

W niedzielne przedpołudnie 2 kwietnia piłkarze III ligi grupy północnej rozegrali 21 kolejkę. Piłkarze Motoru Lubawa wyjechali ok 4.00 na mecz do Tomaszowa Mazowieckiego. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka – Lechia Tomaszów należy do czołówki I grupy III ligi i zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli. Jesienią w Lubawie Lechia pokonała Motor 1:6.

Piłkarze z Lubawy, podopieczni Krzysztofa Malinowskiego, pojechali osłabieni brakiem kilku zawodników spowodowanymi kontuzjami oraz czerwonymi kartkami.

Jednak mimo osłabienia i utraty bramki w pierwszej połowie 26' po trafieniu Michała Gawrona, w drugiej wyrównali na 1:1 po bramce z rzutu karnego Piotra Wypniewskiego w 57 minucie i do końca walczyli o zdobycie jednego punktu. W 85 minucie zawodnik gospodarzy Paweł Magdoń otrzymał czerwoną kartkę i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Piłkarze Motoru Lubawa w dzisiejszym spotkaniu sprawili wszystkim bardzo miłą niespodziankę remisując na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów z piątą drużyna tabeli 1:1. (elubawa)