Pracowity weekend w grupach młodzieżowych KS CONSTRACT

Za nami bardzo pracowity weekend w grupach młodzieżowych KS CONSTRACT. Młodzi adepci piłki nożnej zaprezentowali się równie dobrze jak drużyna seniorów. Doskonała gra przyniosła zwycięstwa zarówno te zespołowe jak i indywidualne.

Świetny weekend w wykonaniu grupy Żak Lubawskiego Constractu! W niedzielę 26.03.17 r. drużyna złożona z chłopców z rocznika 2009 trenowani przez Marcina Goniszewskiego i Roberta Kaczyńskiego udała się do Ostródy by rywalizować w turnieju R-Gol Sokół Cup. W turnieju poza lubawskim zespołem udział wzięły drużyny z Elbląga, Morąga, Wikielca oraz Ostródy.

Constract Lubawa zmagania w turnieju zakończył dopiero w finale, w którym lepszy okazał się GKS Wikielec. W drodze do finału młodzi Konstruktorzy pokonali m.in. AP Piekarczyk Elbląg czy MKS Kaczkan Huragan Morąg i w końcowym rozrachunku zajęli 2 miejsce. Wyróżnienie indywidualne w turnieju otrzymał Hubert Muszyński, który zdobył 5 bramek.

W tym samym czasie na turnieju w Suszu przebywała drużyna z rocznika 2008. Zespół prowadzony przez trenerów Roberta Kaczyńskiego i Marcina Goniszewskiego okazał się najlepszy w stawce 9 drużyn i zajął 1 miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora CSiR Susz. W turnieju poza naszą drużyną wystąpiły zespoły z Iławy, Susza, Kwidzyna oraz Czernina. Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Filip Karczewski.

Grupa Młodzika rocznik 2005 i młodsi, trenowana przez Mariusza Lipowskiego i Damiana Jarzembowskiego wzięła dziś (26.03.2017), udział w turnieju Naki Cup 2017. Młodzi piłkarze dumnie reprezentowali swoje miasto i zespół mierząc się na boisku z drużynami Żuri Olsztyn, Gwiazda Bydgoszcz, Kaliningrad, Naki II Olsztyn, MZGZ LKS Różnowo oraz w meczu krzyżowym drużyn, które zajęły 4 miejsca w swoich grupach z drużyną Delta Słupno.

Miasto i Gminę Lubawa oraz KS Constract Lubawa reprezentowali:
Bramkarze: Huber Zadroga, Jakub Kornat Zawodnicy z pola: Patryk Lewandowski, Piotr Krużewski, Oskar Dmochewicz, Łukasz Frankiewicz, Norbert Rydel, Wiktor Kamiński, Samuel Grubalski, Jakub Banach, Kacper Kamiński, Krystian Zalewski, Jakub Sadowski