Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie

Opublikowano:

W hali widowiskowo-sportowej Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie. Wzięli w nim udział policjanci z powiatu iławskiego, Nowego Miasta Lubawskiego, Ostródy, funkcjonariusze Zakładu Karnego, Nadleśnictwa Iława, Straży Pożarnej oraz Straży Ochrony Kolei. Uczestnicy spotkania otrzymali puchar, dyplomy. Rozegrane mecze dostarczyły kibicom wiele emocji i radości.

Wczoraj na hali widowiskowo-sportowej Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie. Został on zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Iławie mł. insp. Roberta Mikusika wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubawie. Turniej otworzył Komendant Powiatowy Policji w Iławie, który przywitał wszystkich uczestników spotkania, a następnie minutą ciszy uczcił śmierć tragicznie zmarłego funkcjonariusza zakładu karnego.

Celem spotkania było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz rozwijanie aktywności sportowej i podnoszenie sprawności fizycznej. Do rywalizacji na hali stanęło 8 drużyny: policjanci z powiatu iławskiego, Nowego Miasta Lubawskiego, Ostródy, funkcjonariusze Zakładu Karnego, Nadleśnictwa Iława, Straży Pożarnej oraz Straży Ochrony Kolei. Najlepsi okazali się  funkcjonariusze Zakładu Karnego , którzy w finałowym pojedynku wygrali z Państwową Strażą Pożarną z Iławy. Trzecie miejsce zajęli policjanci z iławskiej komendy.

Najlepszym strzelcem turnieju został Jarosław Chodowiec z drużyny iławskiego  zakładu karnego, a najlepszym zawodnikiem został Piotr Szyster z drużyny iławskiej straży pożarnej. Najlepszym bramkarzem został Robert Połeć z drużyny iławskiego zakładu karnego. Na koniec drużyny, które zajęły I, II i III miejsce otrzymały torby ufundowane przez Burmistrza Miasta Lubawa Pana Macieja Radtke

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Było sporo walki czasami zakończonej żółtymi kartkami, ale wszystko w ramach fair play. 

źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl  

foto  mz