KS Constract Lubawa - KS Credo Futsal Piła (4:2) 6:4

Opublikowano:

Za nami mecz 17 kolejki I ligi futsalu grupy północnej, w którym KS Constract Lubawa podejmował na własnym boisku 11 marca, KS Credo Futsal Piła. Drużyna Credo Futsal Piła zajmuje 7 pozycję w tabeli i ma na swoim koncie 20 punktów. 

Goście to beniaminek rozgrywek, który coraz częściej zagraża wyżej klasyfikowanym zespołom. W dzisiejszym meczu w drużynie Constractu zabrakło Daniela Sass i Dawida Kawki.

Już w pierwszej minucie spotkania padła pierwsza bramka dla gości po strzale Kosteckiego. Kilka minut później Kacper Zelma broni strzał Karolewskiego. W 10 minucie Paweł Ossowski zdobywa wyrównującego gola na 1:1. W tej samej minucie   Mateusz Zaborski strzela bramkę i Constract prowadzi 2:1.

W 13 minucie po stałych fragmentach gry padają kolejne bramki dla gospodarzy najpierw Mateusz Sadowski następnie Patryk Szczepaniak. Minutę później Wolan pokonuje bramkarza jest 4:2. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

W 23 minucie ponownie bramkę zdobywa Paweł Ossowski jest 5:2 jednak gości szybko odpowiadają bramką z rzutu wolnego 5:3. Kolejna bramkę zdobywa Denis Diemishev po błędzie obrony gości jest 6:3. 

Na 10 minut przed końcem spotkania pada gol dla gości z rzutu karnego przedłużonego, strzelcem jest Kostecki 6:4. Goście zmobilizowali się w końcówce i częściej gościli pod bramką gospodarzy ale Kacper Zelma doskonale sobie radził. W końcówce meczu Buczkowski i Mederski mogli zdobyć bramki, ale bramkarz z Piły, Kozłowski był na posterunku.

Constract pokonuje zespół z Piły 6:4 i zdobywa trzy cenne punkty. Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania został zdobywca dwóch bramek Paweł Ossowski.

KS Constract Lubawa: Zelma (Lewalski) – Szczepaniak, Ossowski, Grubalski, Mederski – Buczkowski, Jarzembowski, Sadowski, Zaborski, Diemishev. 

KS Credo Futsal Piła: Kozłowski (Kujawski) – Waszak, Kostecki, Karolewski, Konert – Suszycki, Knapiński, Wolan, Kuliński, Góźdź. (mz)

Fotorelacja wkrótce.