MKS Mieszko Gniezno - KS Constract Lubawa (0:2) 1:4

Zakończyło się spotkanie 16 kolejki I ligi Futsalu w którym zmierzyli się gospodarz, siódma drużyna tabeli Mieszko Gniezno i KS Constract Lubawa - aktualnie trzecia drużyna I ligi. W październiku w Lubawie, Mieszko Gniezno pokonało zespół z Lubawy 2:3.

Początek spotkania należał do drużyny z Lubawy i zaczął się bardzo dobrze. W 5 minucie zdobyli bramkę po strzale Pawła Ossowskiego. W dalszej części gra się wyrównała, gospodarze mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale w końcówce Paweł Ossowski ponownie zdobywa bramkę w tym spotkaniu, ustalając wynik do przerwy 0:2.

Na początku drugiej połowy spotkania Daniel Sass zdobywa trzecią bramkę dla Constractu Lubawa. Drużyna gospodarzy w pierwszej części drugiej połowy nie potrafiła się pozbierać po stracie trzech bramek. Jednak w 33 minucie Polus zdobywa bramkę dla gospodarzy i jest 1:3. Na 8 minut przed końcem Wasiak otrzymuje czerwoną kartkę i Constract gra w osłabieniu. W końcówce spotkania gospodarze przeważają, próbują zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale bramkę zdobywa bramkarz Constract Lubawa  - Kacper Zelma jest 1:4.

Constract Lubawa pokonuje Mieszko Gniezno 1:4.

Składy drużyn:

MKS Mieszko Gniezno: Kasprzyk (Zięba) – Bereźnicki, Kaźmierczak, Polus, Banasik – Bartnicki, Ligierski, Dąbrowski, Alamenciak, Greser, Chełmikowski, Heliasz, Jedliński.

KS Constract Lubawa: Zelma (Lewalski) – Grubalski, Szczepaniak, Diemishev, Sass – Kawka, Zaborski, Wasiak, Ossowski, Sadowski, Jarzembowski.