Constract Lubawa - Mistrzem Polski U-14 w Futsalu

Po dwudniowej walce w finałach Mistrzostw Polski U-14 na szyjach zawodników Constractu Lubawa zawisły złote medale Mistrzostw Polski. W pierwszym dniu turnieju zawodnicy na co dzień występujący w klubach Delfina Rybno i Motoru Lubawa wygrali swoją grupę, a w niedzielę bez kompleksów walczyli w fazie pucharowej.

Kolejne zwycięstwa z Hurtapem Łęczyca i AZS-em Zielona Góra zaprowadziły podopiecznych trenerów Radosława Wasilewskiego i Dawida Mederskiego do wielkiego finału, gdzie po doskonałej drugiej połowie pokonali Gwiazdę Ruda Ślaska 5:1. W finale bramki zdobyli: Szymon Szymański 2, Konrad Zalewski, Kacper Zalewski, Kacper Sendlewski. W  Mistrzostwach Polski  w Kaliszu wystąpiło 12  drużyn z całego kraju.

Kacper Sendlewski zdobył 6 bramek i zajął II miejsce w klasyfikacji  najlepszych strzelców  MMP.