Julian Śmiechowski z Lubawy na gali sportu Kartingowego w Warszawie

Opublikowano:

Julian Śmiechowski uczeń III klasy Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie zwycięzcą Pucharu Baby Rok i II vice Mistrz Polski w Baby Rok, vice Mistrz Polski Młodzików.

W hotelu Westin w Warszawie odbyła się Gala Sportu Kartingowego, podczas której za swoje sukcesy trofea otrzymali kierowcy rywalizujący w zawodach w sezonie 2016. Wśród nich zobaczyliśmy Również kierowców Bambini Racing: Juliana Śmiechowskiego i Szymona Szerszenia.

Julek, który zasilił szeregi Bambini Racing pod koniec sezonu wygrał klasyfikację generalną Baby Rok tym samym zostając Zdobywcą Pucharu Rok Cup Poland w tej kategorii. Tym samym trofeum to trafiło drugi rok z rzędu do kierowcy Bambini - w sezonie 2015 trofeum to zdobył Kacper Rogala. Julian został także V-ce Mistrzem Polski Młodzików oraz II Vice Mistrzem Polski w kategorii Baby Rok.

Debiutujący w 2016 roku Szymon Szerszeń otrzymał nagrodę za zajęcie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Rotax Max Challenge Poland w kategorii Micro Max. To ogromny sukces kierowcy z Warszawy, który w minionym sezonie rywalizował ze znakomitymi i doświadczonymi kierowcami samemu będąc "nowicjuszem".

Na gali był również obecny nasz pauzujący miniony sezon zawodnik - Kacper Rogala, który w ekspresowym tempie powrócił do formy i juz wkrótce zobaczymy go rywalizującego w zawodach na zagranicznych torach.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nadchodzącym sezonie 2017. 

Materiał dzięki uprzejmości  FB  Bambini Racing