Unisław Team - Constract Lubawa (1:2) 3:3

Opublikowano:

12 kolejkę I ligi Futsalu piłkarze Constractu Lubawa rozegrali na wyjeździe w Unisławiu, gdzie rozegrali kolejkę z Unisławiem Team. Mimo słabej postawy i odległego miejsca w tabeli gospodarze z Unisławia na własnym boisku zawsze byli groźni. Tak było i w dniu dzisiejszym.

Początek spotkania to asekuracyjna gra obu drużyn. W początkowym okresie gospodarze przeważają, jednak Grzegorz Kamiński doskonale radzi sobie w bramce. 

Pierwsza bramka pada po strzale debiutującego w barwach Constractu Dawida Kawki byłego zawodnika TAF z Torunia. Po zdobyciu bramki piłkarze Constractu z minuty na minutę grają lepiej, szybciej, czego efektem jest druga bramka zdobyta przez Krzysztofa Wasiaka. Constract Lubawa prowadzi 0:2 i w tym okresie nasi piłkarze grają dobrze, ale niestety po jednej z kontr bramkę dla gospodarzy w końcówce pierwszej połowy zdobywa Paweł Kaniewski ustalając wynik do przerwy na 1:2.

W drugiej połowie mimo przewagi Constractu, padły jeszcze trzy bramki. Jedna dla Constractu, druga w tym spotkaniu Krzysztofa Wasiaka i niestety dwie dla gospodarzy - Krystian Bełzyt i Jakub Hapka. Całe spotkanie kończy się wynikiem 3:3 i podziałem punktów. (elubawa)