IV urodziny zespołu ANANAKOFANA

Opublikowano:

IV urodziny zespołu ANANAKOFANA

21 listopada 2008r. w klubie muzycznym „ANANA CLUB” w Młynie Brata Jana w Bratianie k. Nowego Miasta Lubawskiego, przy ul. Młyńskiej 1, odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 4 urodzin zespołu ANANAKOFANA.

Bend powstał jesienią 2004 r. w Nowym Mieście Lubawskim a jego pierwszy koncert to zarazem ostatni zorganizowany przez Nowomiejska Scenę Rockową w kinie Harmonia w NML-u. Przez cztery lata zespół dał około 150 koncertów (głównie w kraju…). Ananakofana zagrała min. na festiwalu Union of Rock w Węgorzewie (2006). Zespół nagrał materiał muzyczny Pt. Miasto Radości (2005), Szpital Wariatów (2006) oraz jako zwycięzca Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie materiał – Live In RDC (2007) oraz zarejestrowano koncert w Radiu PiK w Bydgoszczy (2008 r.). Ponadto. Obecnie Ananakofana osiedliła się w Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie i u Brata Jana w klubie ANANA w Bratianie.

Okrasą upojnej nocy będzie występ zespołu ANANAKOFANA a gwiazdą i jednocześnie głównym prezentem będzie zespół

PROLETARYAT !!!!! ,

który u nas będzie obchodzić swoje 20 urodziny!!!!

20 lat legendy polskiego post-punk- rocka! To trzeba koniecznie usłyszeć i zobaczyć !!!

PROLETARYAT , bo o nim mowa obchodzi swoje 20 urodziny.

Okrągłą rocznice formacja PROLETARYAT chce uświetnić trasą koncertową Jesień 2008- Wiosna 2009.

To cykl niezwykle energetycznych koncertów w trakcie których PROLETARYAT zagra swoje największe hity z całej swojej dyskografii.

To kwintesencja ostrego i melodycznego gitarowego grania, połączonego z jedną z najbardziej dynamicznych sekcji jakie kiedykolwiek pojawiły się PRL-owskiej Polsce.

To bezkompromisowy przekaz tekstowy, który nie stracił nic ze swojej jadowitej aktualności do dzisiaj, to w końcu muzycy, którzy tworzyli i nadal tworzą historię muzyki rockowej w naszym kraju

Usłyszycie między innymi oficjalny hymn Jarocina przełomu lat 80 i 90 oraz wszystko to, na co składał się niezapomniany klimat tego festiwalu wczoraj i dziś.

Zapraszamy wszystkich, którym jeszcze nie jest wszystko jedno, zapraszamy tych, którzy jeszcze nie utonęli w popkulturowym szambie, zapraszamy myślących normalnie!!!

PROLETARYAT w ramach swojej trasy będzie gościł na scenie najciekawsze zespoły ze wszystkich miast w których będzie grał.

Trasa koncertowa zostanie uwieńczona 11 już płytą, którą zespół nagra z okazji swoich 20 urodzin.

Wszelkie informacje dotyczące PROLETARYATU oraz terminy koncertów można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu www.proletaryat.com.pl

Zaplanowano jeszcze wiele innych atrakcji na ten wyjątkowy i niepowtarzalny wieczór!!!!

Już dziś można słać życzenia urodzinowe dla obu zespołów, nawet te najmniej oryginalne będą nagradzane na koncercie!

Bilety w cenie 15 zł. przedsprzedaż, a w dniu 20 zł.

Szczegóły na stronie www.ananakofana.pl, info oraz pytania i rezerwacje:

andrzej-ewski@o2.pl, tel. 504 12 13 75

ZAPRASZAMY!!!!!