Motor Lubawa - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. 0:4 (0:2)

Niespodzianki nie było podczas 14 kolejki rozgrywek  III ligi. Piłkarze Motoru Lubawa ulegli 0:4 na stadionie  Łazienkowskim trzeciej drużynie tabeli Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. Pierwsza bramka padła w 3 minucie spotkania po strzale Miłosza Małachowskiego, druga w 13 minucie Michał Pietroń. Drużyna gości grała pod wodzą nowego szkoleniowca Krzysztofa Wierzbickiego.

Do przerwy goście prowadzili 0:2. W drugiej połowie młodzi piłkarze z Lubawy pokazali wolę walki i przez 30 minut grali bardzo dobrze. Niestety pod koniec spotkania piłkarze z Nowego Miasta przyspieszyli i zdobyli dwie bramki w 76 minucie Grzegorz Domżalski i w końcówce  spotkania ponownie bramkę  zdobywa Miłosz  Małachowski. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.

Kamil Baranowski - sędzia główny spotkania, asystenci: Grzegorz Dąbrowski i Tomasz Seredziuk.