Jordan Kazanice - Lider Złotowo 2- 1

W dniu dzisiejszym została rozegrana kolejna kolejka B-klasy. Walczący o awans Jordan Kazanice spotkał się w Tuszewie (brak boiska w Złotowie) z Liderem Złotowo.

Niestety ze względu na absencję zawodników drużyna ze Złotowa od początku spotkania grała "w dziesiątkę".

V-ce lider z Kazanic rozpoczął mecz entuzjastycznie, jednak z każdą minutą okazywało się że mecz będzie trudny i zacięty,  a Jordan aby wywieźć komplet punktów, będzie zmuszony do  większego wysiłku niż planowano przed meczem.

Pierwsza połowa mimo kilku strzałów z obu stron zakończyła się bezbramkowo. Druga połowa rozpoczęła się mocnym uderzeniem, najpierw Bożek strzelił gola dla Jordana i było 1:0,  a po kilkunastu sekundach od wznowienia gry  i kiepskiej interwencji bramkarza gości jeden z zawodników Złotowa umieścił piłkę w siatce 1:1. Od tej pory gra rozgrywała się w środku pola... aż do 88 minuty, gdy Kułakowski pokonał bramkarza Złotowa i ustalił wynik na 2:1 dla Jordana Kazanice.

Takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Jordan jeżeli myśli o awansie, musi grać dobrze i wykorzystywać "niedyspozycje" rywali, same chęci nie wystarczą. Slowa uznania dla drużyny ze Złotowa, za upór i sportową walkę do końca.