Motor Lubawa - Kaczkan Huragan Morąg (0:3) 0:5

Dzisiejszym rywalem Motoru Lubawa była 11 drużyna tabeli III ligi Huragan Morag. To już dwunasta kolejka spotkań III ligi grupy I. Na stadionie Łazienkowskim faworyt dzisiejszego spotkania Huragan Morąg już w pierwszej minucie zdobył pierwszą  bramkę po kapitalnym strzale Pawła Galika.

Drużyna gości w pierwszej połowie dominowała od początku do końca i zdobyła jeszcze dwie bramki w 40 i 43 minucie po strzałach Piotra Karłowicza.

Po przerwie trener Motoru dokonał zmian i druga połowa mimo przewagi gości wyglądała znacznie lepiej. W 5 minucie młodszy z braci Śnieżawskich popisał się pięknym strzałem, ale bramkarz gości Mateusz Lawrenc wypiąstkował piłkę.

Piłkarze Motoru mieli jeszcze jedną okazję do zdobycia gola, ale ponownie bramkarz  gości doskonale sobie poradził.

W końcówce spotkania czwartą bramkę dla gości zdobył Galik, a w doliczonym czasie  gry piątą dla gości z Morąga Mateusz Czorniej. Motor Lubawa ulega na własnym  boisku Huraganowi Morąg 0:5.

Sędzią głównym spotkania był Maciej Staniszewski, asystowali: Zbigniew Zamara i  Damian Dębski z WMPZPN, obserwator Krzysztof Sieradzki. (mz)