ŁKS Łódz - Motor Lubawa (3:0) 4:0

Piłkarze III ligi rozegrali w sobotę i niedziele XI kolejkę spotkań. Piłkarze Motoru Lubawa pojechali do Łodzi, gdzie spotkali się z liderem tabeli zespołem ŁKSu. Lider tabeli po X kolejkach jako jedyna drużyna nie przegrała meczu, dwukrotnie zremisowała. Motor ma tylko jeden punkt.

Niespodzianki nie było gospodarze po 15 minutach prowadzili 2:0 po bramkach Ślężaka i Rodionova. W 29 minucie ten ostatni podwyższył wynik na 3:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie gospodarze zdobywają na początku kolejną bramkę na 4:0, której strzelcem jest Mariusz Cichowlas. Trener ŁKS-u  dokonuje zmiany na miejsce Rodionova wchodzi Michałek a na miejsce Kocota wchodzi Gamrot.

Piłkarze Motoru próbują w końcówce spotkania zdobyć honorową bramkę. Mecz jednak kończy się zgodnie z przewidywaniem zwycięstwem gospodarzy 4:0.

15 października, 15:00 Motor zmierzy się z Huraganem Morąg na stadionie Łazienkowskim.