Ursus Warszawa - Motor Lubawa (4:0) 6:0

Piłkarze III ligi rozgrywają 7 kolejkę spotkań. Motor Lubawa wyjechał do Warszawy spotkał się z kolejną drużyną ze stolicy Ursusem. Ursus Warszawa zdobył w III lidze 8 pkt. w sześciu meczach, piłkarze z Lubawy zaledwie 1 pkt. w ostatnim spotkaniu z ŁKS 1926 Łomża.

Pierwsza bramka padła dla gospodarzy już w 8 minucie strzelcem był Robert Słomka. Kolejną w 17 minucie zdobył Patryk Kamiński. Dwie kolejne bramki padają w końcówce pierwszej połowy za sprawa Mateusza Muszyńskiego i Michała Ambrozika do przerwy gospodarze prowadzą 4:0.

W drugiej połowie padają jeszcze dwie bramki dla gospodarzy w 89 minucie i doliczonym czasie gry strzelcem tych dwóch bramek był Krzysztof Pikus. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:0.

Drużyna trenera Michała Pulkowskiego była w tym meczu faworytem, wykonała założenia trenera i zdobyła komplet punktów. Kolejny mecz Motor rozegra na własnym boisku z Huraganem Wołomin w sobotę 17 września.