Polonia Pasłęk - Motor Lubawa 0:2 (0:1)

Trwa dobra passa lubawskiej drużyny Motor Lubawa. W 25 kolejce na wyjeździe piłkarze z Lubawy pokonali w dniu dzisiejszym 14 maja gospodarzy 0:2 po bramkach Marka Śnieżawskiego.

Motor umocnił się na pozycji wicelidera rozgrywek IV ligi, ma tylko dwa punkty mniej od lidera Stomilu II Olsztyn. Początek spotkania to dobra gra obu drużyn. Gospodarze mogli w pierwszej połowie zdobyć bramkę przy stanie 0:0 - rzut karny obronił Jacek Malanowski.

Przez przypadek groźnej kontuzji nabawił się Łukasz Laskowski zawodnik Motoru, który został odwieziony w 20 minucie meczu do szpitala. W tej chwili Łukasz jest już  w domu i życiu Łukasza nie zagraża niebezpieczeństwo.

Motor prowadził do przerwy 0:1. W końcówce spotkania drugą bramkę dla Motoru zdobył z rzutu karnego kapitan Marek Śnieżawski, podyktowanego za faul na Romanie Śnieżawskim. Motor Lubawa pokonał Polonię Pasłęk 0:2

Kolejnym  rywalem lubawskiej drużyny będzie  Omulew Wielbark . Początek spotkania  22 maja, 17:00  Serdecznie zapraszamy.

Łukaszowi Laskowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. (elubawa)