Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa (0:0) 0:4

21 kolejka IV ligi rozegrana została 17 kwietnia br. na stadionie w Łukcie, w której   lider IV ligi - Stomil II Olsztyn zmierzył się z MLKS Motorem Lubawa.

Piłkarze z Lubawy po ostatnich dwóch porażkach w dniu dzisiejszym liczyli na korzystny wynik z liderem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej połowie pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Przemysław Józefowicz i Motor objął prowadzenie. Po dobrej grze i dopingu lubawskich kibiców, kolejną bramkę dla Lubawy zdobył Marek Śnieżawski ustalając wynik na 0:2.

W końcówce  spotkania  Łukasz Świgoń zdobywa trzecią bramkę i kiedy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się spotkanie Marek Śnieżawski zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Motor zasłużenie pokonuje lidera IV ligi Stomil II Olsztyn 0:4.

W najbliższą sobotę 23 kwietnia piłkarze Motoru podejmować będą DKS Dobre Miasto na stadionie Łazienkowskim, na który zapraszamy kibiców.

Przedstawiamy fotorelację z sobotniego spotkania juniorów MLKS Motor Lubawa i Sokół Ostróda. Do przerwy juniorzy z Lubawy na stadionie Łazienkowskim  prowadzili 2:0 po bramkach Szymona Łątkowskiego i Miłosza Olejniczaka. W drugiej połowie goście zdobyli dwie bramki doprowadzając do remisu 2:2  (elubawa)