Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa (0:1) 2:1

Piłkarze MLKS Motor Lubawa rozegrali 19 kolejkę IV ligi na stadionie w Mrągowie. 2 kwietnia br. rywalem naszych piłkarzy była 8 drużyna IV ligi Mrągowia Mrągowo.

Jesienią mecz obu drużyn zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Podczas 18 kolejki w Wielbarku Mrągowia pokonała Omulew 1:3. Motor Lubawa pokonał zaś Błękitnych Orneta 2:0 i zajmuje II miejsce w tabeli IV ligi.

Pierwsza połowa zakończyła się 0:1 dla piłkarzy z Lubawy po bramce Łukasza Lewalskiego już w 2 minucie spotkania. W drugiej połowie gospodarze wyrównują na 1:1. Piłkarze z Mrągowa
w drugiej połowie grają znacznie lepiej i obejmują prowadzenie 2:1. Takim wynikiem kończy się całe spotkanie. Bramki dla gospodarzy: Kapusta i Sobótka.