Motor Lubawa - Błękitni Orneta 2-0 (1:0)

26 marca rozegrana został 18 kolejka IV ligi warmińsko-mazurskiej. Piłkarze Motoru Lubawa podejmowali na stadionie Łazienkowskim Błękitnych Orneta. Przed meczem piłkarze obu drużyn, minutą ciszy uczcili niedawno zmarłego byłego piłkarza klubu - stopera Wojciecha Rudnickiego.

Po 90 minutach gry gospodarze pokonali gości 2:0 po bramkach Tomasza Śnieżawskiego w 11 minucie i w 52 minucie bramce Romana Śnieżawskiego. W drużynie Motoru zadebiutował w IV lidze wychowanek klubu Paweł Ewertowski, który zmienił w końcówce spotkania Adriana Zasuwę.

Piłkarze z Lubawy awansowali na pozycję wicelidera tabeli IV ligi. Sędzią głównym spotkania był Tomasz Wira, na liniach Paweł Wilczyński i Kamil Zdziech. Obserwatorem spotkania był Józef Grabowski.

Trampkarze Motoru w dniu wczorajszym wygrali 5:3 z Wikielcem, a Juniorzy - podopieczni Krzysztofa Malinowskiego 3:1 z Finishparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lub.