KS Constract Lubawa - Malwee Łódź 2:2 (2:0)

Czwarta drużna I ligi futsalu - Constract Lubawa podejmowała 5 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Lubawie Malwee Łódż - XI miejsce w tabeli.

Przed meczem odbyło się pożegnanie Mariusza Lipowskiego, który w środowisku lubawskim przez 19 lat grał w piłkę nożną. Był zawodnikiem Motoru Lubawa i wieloletnim kapitanem. Ostatnie dwa lata grał w Constracie i zajmował się szkoleniem młodzieży.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana były strzały, ale bramki nie padały. Dopiero w końcówce pierwszej połowy Arkadiusz Modrzewski zdobywa pierwszą bramkę z rzutu karnego przedłużonego po 5 faulach. Krótko po wznowieniu drugą bramkę po pięknej akcji drużyny zdobywa Daniel Sass i jest 2:0.

Z przewagą dwóch bramek zawodnicy schodzą na przerwę. Licznie zebrani jak zwykle kibice liczyli, że w drugiej połowie padną kolejne bramki dla gospodarzy. Jednak bramki nie padały. Bardzo dobrze bronił w tym okresie bramkarz gości Martyn Olejnik, gra się zaostrzyła i wyrównała.

Gospodarze po 5 faulach ponownie mogli podwyższyć wynik. Niestety tym razem Arek Modrzewski nie zdobywa gola. Goście grają coraz składniej i po 5 faulu bramkę kontaktową zdobywa z rzutu karnego przedłużonego Kamil Wasiak

Na kilka minut przed końcem wyrównującą bramkę zdobywa Olczak i jest 2:2.

W koncówce spotkania kolejnego karnego przedłużonego po strzale Miłosza Jarzembowskiego broni bramkarz gości i mecz kończy się wynikiem 2:2. Najlepszym zawodnikiem został Grzegorz Kamiński. (mz)