KS Constract Lubawa - UG Gdańsk 3:5 (1:2)

Ciekawe widowisko obejrzeli kibice, miłośnicy piłki futsalowej. W dniu dzisiejszym 7 listopada rozegrana została następna kolejka I ligi futsalu, w której KS Constract Lubawa podejmował na własnym boisku lidera - drużynę UG Gdańsk.

Kilka minut po gwizdku, debiutujący w drużynie gospodarzy Sebastian Grubalski zdobywa pierwszą bramkę dla Constractu. W miarę upływu czasu, goście przyspieszają, grają dokładniejszą piłkę i na 1:1 wyrównuje Wojciech Pawicki. W pierwszej połowie ten sam zawodnik zdobywa drugiego gola.

W końcówce pierwszej części spotkania Damian Jarzembowski po rzucie karnym nie trafia w światło bramki i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:2 dla gości.

W drugiej połowie gra staje się ciekawsza, piękne akcje z obu stron. W tym okresie bohaterami są obaj bramkarze. Piłkarze  Constractu po przerwie  zdobywają  drugą bramkę za sprawą Dawida Mederskiego jest 2: 2.

Goście jednak kilka minut później  zdobywają  trzecią bramkę  ponownie strzelcem  jest   Wojciech Pawicki.

W końcówce spotkania goście zdobywają dwie bramki za sprawą Patryka Ziarko i Tomasza Woźniaka. Dla Constractu trzecią bramkę i drugą w tym spotkaniu zdobył Sebastian Grubalski.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został Wojciech Pawicki z UG Gdańsk. Goście z Gdańska po ładnym widowisku pokonują  Constract Lubawa 3:5 i są drużyną niepokonaną w I lidze.

W lubawskiej drużynie oprócz bramkarza Grzegorza Kamińskiego na wyróżnienie zasługuje debiutujący w podstawowym składzie Sebastian Grubalski - strzelec  dwóch bramek. (mz)