FC Bydgoszcz vs Constract 3:5

Po nerwowym spotkaniu Ks Constract pokonał F Bydgoszcz 5:3. Pierwsza połowa to typowa próba sił fizyczna i wyrafinowana gra gospodarzy sprawiała zawodnikom KS Constract dużo problemów.

Mimo problemów stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, z których po strzałach braci Jarzembowskich zdobyliśmy dwie bramki. Przeciwnik nie był dłużny odpowiadając bramką z rzutu karnego oraz szybką kontrą.

Druga połowa długo nie przynosiła zmiany rezultatu dopiero na 7 minut przed końcem Mariusz Lipowski swoją pierwszą bramką dla KSC bramką dał prowadzenie naszej drużynie. Niestety już dwie minuty później goście wyrównali.

Na szczęście to nie były ostatnie bramki w tym spotkaniu, Jarosław Szulc rozpoczął, a Paweł Ossowski zakończył  dzieło zniszczenia.

Mecz z pewnością nie porwał, najważniejsze są jednak 3 punkty które już za parę chwil będą w Lubawie. (dk)