Rekordowe punkty na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Pasłęku

Ze zmiennym szczęściem startowała nasza 16 osobowa reprezentacja pod opieka trenerów Marka Tykarskiego i Leszka Kołodziejskiego na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Pasłęku.

Najwyższe miejsce zajął Piotr Kozłowski, który niespodziewanie  zwyciężył w biegu 1000 m z nowym rekordem życiowym 2:47,58 s. Tym samym Piotrek awansował bezpośrednio na Mistrzostwa Polski Młodzików w Radomiu 26-27.09.2015.

Po dobrych startach o podium otarli się również ; Magdalena Jarząbek (4m -pchniecie kulą i rzut dyskiem), Dominik Modrzewski (4m- rzut oszczepem 45,21m rekord życiowy PB),Zuzanna Melnyk ( 6m- rzut oszczepem ) Marek Kornowski (6m- bieg 300m) i 4m sztafeta 4x100m (Żuchowski,Kozłowski, Fafiński, Śliwiński) .

Bardzo dobrze zaprezentowali się również młodsi zawodnicy z rocznika 2001  (Marek Kornowski i Jakub Borkowski) Nasi zawodnicy zdobyli rekordowe 20 punktów co daje II miejsce spośród klubów Warmii i Mazur oraz 8 miejsce spośród blisko 50 klubów makroregionu we współzawodnictwie dzieci i młodzieży i za to należą się wszystkim  startującym ogromne Brawa !!!

Materiał: LKS Lubawa