Zakończenie XVIII edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy

W niedzielę 01.02.2015 r. zakończyły się rozgrywki XVIII edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. Po raz pierwszy I miejsce wywalczyła drużyna spoza Lubawy - Eurostyl Rybno. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Libro, a III miejsce wywalczyła Avista Łążyn.

Burmistrz Lubawy Maciej Radtke, obecny podczas zakończenia, dokonał dekoracji, wręczenia pucharów i nagród.
Najwięcej bramek w tej edycji zdobył Mateusz Łożyński z Eurostylu. Kapitanowie poszczególnych drużyn wytypowali najlepszego zawodnika turnieju, został nim Adrian Mederski z Libro, a Mateusz Leśniewski z Eurostylu Rybno, podobnie jak w ubiegłym roku, wybrany najlepszym bramkarzem tej edycji.

Na zakończenie organizatorzy przygotowali niespodziankę dla kibiców w postaci piłek, które w kierunku publiczności rzucili zawodnicy Eurostylu. (mz)