Mlodzież KS Constract Lubawa

Opublikowano:

Seniorzy zakończyli pierwszą rundę  spotkań Pierwszej Ligi Futsalu, odnosząc zwycięstwo nad beniaminkiem z Łodzi, a tymczasem nasi najmłodsi przedstawiciele rozgrywali swoje turnieje.

Podopieczni GRZEGORZA KAMIŃSKIEGO rozgrywali swój turniej w Gdańsku
KS Constract trafił do grupy pierwszej, gdzie musiał zmierzyć się z: Pokolenia Lechii Gdańsk Akademia Piłkarska, Gowidlino, Akademia Sportowa Pomorze Sopot, oraz Rozstaje Gdańsk, grupa druga to Pokolenia Lechii Gdańsk I, Pokolenia Lechii Gdańsk II, Gowidlino II, Cartusia Kartuzy oraz MKS Mrągowia.

Niestety z przyczyn nieznanych do turnieju nie przystąpiła drużyna Rozstaje Gdańsk i Młodzicy mieli do rozegrania 3, a nie 4 mecze w grupie.

W pierwszym meczu nasz drużyna stanęła naprzeciwko drużyny AS Pomorze Sopot i gładko wygrała 3:0, bramki Łukasz Liedtke 2, Szymon Szymański 1.

W następnym meczu Zagraliśmy z późniejszym triumfatorem turnieju Pokolenia Lechii Gdańsk Akademia Piłkarska  minimalnie po bardzo dobrej i ambitnej grze, przegraliśmy 2:3, bramki: Szymon Szymański 2.
Ostatni mecz w grupie zagraliśmy z zespołem Gowidlino I, był to mecz o wejście do strefy medalowej, bramki: Szymon Szymański 1.

W meczu o 5 miejsce chłopacy zagrali z zespołem Pokolenia Lechii Gdańsk Akademia Piłkarska 1 i nie dając szans przeciwnikowi, po ładnej grze wygrali stosunkiem 3:0 bramki: Szymon Szymański 1, Tomek Przybyłowski 2.

Tabela końcowa.
1. Pokolenia Lechii Gdańsk Akademia Piłkarska
2.Gowidlino 1
3.Cartusia Kartuzy
5.KS CONSTRACT

Jak widać, turniej był bardzo dobrze obsadzony, dla większości młodych zawodników sama atmosfera tego turnieju była wielkim wydarzeniem, Trenera grupy Młodzik cieszą jednak postępy młodych piłkarzy, którzy z każdym kolejnym występem udowadniają swoją wartość i ukazują olbrzymie możliwości.  

Grupa Młodzik swój kolejny turniej rozegra już 14 grudnia, reprezentując barwy KS CONSTRACT, w turnieju DON BOSCO OSTRÓDA.

W tym samym czasie Grupa ORLIK występowała w I edycji LAP CUP, zajmując 6 miejsce.

(dk)