Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Lubawie

W ósmej kolejce trzynastej edycji amatorskiej ligi tenisa stołowego w Lubawie uczestniczyło tylko 35 zawodników.
Turniej wygrał T. Golder, pokonując w finale swojego najgroźniejszego konkurenta w klasyfikacji generalnej W. Łątkowskiego 3:1.

Podniesione ręce do góry i okrzyki: "jest", "jest", "jest"- tak cieszył się Krzysztof Lewandowski po zwycięskim pojedynku z M. Wojtkiewiczem, który zapewnił mu miejsce w pierwszej dziesiątce, następnie  pokonał Leszka Woźniewskiego i zajął wysokie, piąte miejsce.

Jest to najwyższe miejsce, najlepszego wędkarza "przyjaciela ryb drapieżnych" wśród uczestników ligi w historii jego startów. Brawo dla pana Krzysztofa!

Również z dobrego miejsca może się cieszyć weteran H. Dreszler, który po kilku gorszych turniejach wrócił do pierwszej dziesiątki, zajmując siódme miejsce.

Z lubawskiej młodzieży na uwagę zasługuje ósme miejsce Łukasza Stasińskiego, dobrze wypadł również Patryk Jankowski- dziewiąte miejsce.