Finał Lotto Poland Bike Marathon

W warszawskim Wawrze został rozegrany trzynasty i zarazem ostatni etap szóstego sezonu cyklu wyścigów amatorów jazdy na rowerach górskich, którego organizatorem jest były kolarz zawodowy Grzegorz Wajs. Frekwencja fenomenalna! Rekordowa liczba prawie 1200 osób stanęła na starcie zawodów pod hasłem „Rowerem po Zdrowie” na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”. (polandbike.pl)

12 października na finałową edycje Lotto Poland Bike Marathon wybrali się dwaj nowomiejscy kolarze: Tadeusz Piątkowski (BDC RETRO MTB Team) i Kacper Danielewski (TERRA LUBAVIA). Cały cykl tych zawodów w tym sezonie składał się z 13 edycji, spośród których 7 liczyło się do klasyfikacji generalnej. Kacper może zaliczyć wszystkie starty do bardzo udanych, bez awarii  i większych przygód na trasach. Zajął 1 miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii MJ na dystansie Mini! Tadeusz natomiast miał wiele przygód na trasach, wiele razy łapał "gumy" co przeszkodziło w ukończeniu wyścigów na wysokich miejscach. Podsumowując 7 najlepszych startów Tadka zajął on 4 miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii M4 również na dystansie Mini. (elubawa)