IV Iławski Półmaraton z udziałem lubawskich biegaczy

W ostatnią niedzielę 7 września w Iławie odbywał się IV Iławski Półmaraton. W tym półmaratonie, którego trasa liczyła 21 km wystartowało około 500 zawodników z tego 463 zostało sklasyfikowanych.

Oczywiście w imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Lubawy. Spośród sześciu naszych zawodników, podczas upalnej pięknej pogody, najlepiej zaprezentował się Arkadiusz Długokęcki, który już podczas IV Lubawskiej Dychy wbiegł jako pierwszy zawodnik z Lubawy na linię mety. W Iławie Arek w kategorii M-18 zajął 8 miejsce a na metę dobiegł na 21 miejscu w czasie 1:25:25.

Pozostali zawodnicy reprezentujący Lubawę znacznie poprawili swoje wyniki i przede wszystkim w dobrej formie ukończyli bieg - Agnieszka Urbańska w kategorii K-16 zajęła 15 miejsce, Krzysztof Kaweczyński w kat M-30 miejsce 22, Mateusz Krawiecki M-16 miejsce 35, Aleksander Nowakowski M-16 38, Daniel Lempek M-30 45, Leszek Kołodziejski M-30 108.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów (elubawa)

Zapraszamy do galerii  zamieszczonej  na stronie organizatora dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Musińskiego www.maraton-ilawa.pl

Na zdjęciu Arkadiusz Długokęcki ze swoją dziewczyną.