Halowka w mieście 3 kolejka

W  niedzielę rozegrano kolejną kolejkę w piłce halowej o puchar burmistrza w sali przy gimnazjum. Niewątpliwie  za sensację należy uznać  remis drużyny AP Elektro z Frygnowa z drużyną VBCH Meble 2 :2.
Hitem kolejki  był jednak mecz drużyn Szkłomalu z drużyną Libro(czerwone koszulki).

Po pierwszej połowie prowadził zespół Libro 1: 0 i w tej połowie  drużyna Libro była lepszą drużyną.
Po przerwie mimo ostrej gry z obu stron i kilku żółtych kartek, mecz  był zacięty i widowiskowy.  Zespół Szkłomalu zaczął   atakować bramkę przeciwnika i w konsekwencji  doprowadził do remisu  1: 1.

Kiedy wszyscy myśleli o podziale punktów, na 47 sekund przed końcem spotkania drużyna Szkłomalu zdobyła bramkę i  pokonała drużynę Libro 2:1, umacniając się na pozycji lidera tegorocznych rozgrywek.(mz)