Motor Lubawa - Orzeł Kolno 3: 1

31.10.2009 na stadionie w Lubawie gościła drużyna  Orzeł Kolno. Zawodnicy Motoru po zwycięstwie w Działdowie  byli pewni zwycięstwa w dniu dzisiejszym. Mecz sędziowała trójka sędziów z Elbląga. Pierwsze kilkanaście minut nie zapowiadało, że gospodarze szybko poradzą sobie z orłami z Kolna. W 15. minucie po kontrataku Motor zdobywa pierwsza bramkę - strzelcem jest Łukasz Michałowski.

Kilkanaście minut później, drugą bramkę strzela Piotr Żurawel i jest 2:0. W 43. minucie spotkania i błędzie obrony Piotr Piceluk wpisuje się na listę strzelców. Po wznowieniu gry piłkarze Motoru mogli podwyższyć wynik, ale niestety zabrakło skuteczności, choćby przy rzucie karnym i w innych sytuacjach.

Pod koniec spotkania goście zdobyli zasłużenie honorowego gola. Wynik 3: 1 i zdobyte trzy punkty w pełni usatysfakcjonowały gromadkę wiernych kibiców.